Nákupní košík

🌟 GARANCE SPOKOJENOSTI: Více než 16532+ spokojených zákazníků

✉️  Potřebujete poradit? Piště info@nakupdarek.cz

Způsoby platby na eshopu

Zde se dozvíte, jakými způsoby můžete platit na našem e-shopu. Také tu najdete odpovědi na spoustu dalších otázek, které souvisejí s placením v našem e-shopu.

Online platební kartou – doporučujeme

Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Platba dobírkou

Nejpoužívanější způsob platby. Při nákupu na dobírku můžete platit hotově, nebo platební kartou. Pokud se rozhodnete zaplatit zboží na dobírku, mějte u sebe při převzetí zboží prosím vždy požadovaný finanční obnos, případně nastavený potřebný limit na kartě, aby transakce mohla proběhnout.

Platba bankovním převodem

Po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

Další informace k platbě v e-shopu

  • Daňový doklad při nákupu v e-shopu: Daňový doklad obdržíte ihned po expedici zboží na svoji e-mailovou adresu zadanou do objednávky. Pozor – někdy se může stát, že spadne do spamu.
  • Slevové kupony a dárkové poukazy v e-shopu: V e-shopu můžete uplatnit slevové poukazy, podmínky uplatnění slevových poukazů závisí na podmínkách akce. Při stornování objednávky se poukazy nevracejí.
  • Potvrzení o zaplacení objednávky: Pokud jste objednávku v e-shopu ihned zaplatili, ale nepřišlo vám potvrzení, zkontrolujte si prosím nevyžádanou poštu (spam) ve svém e-mailu.
  • Přehled dřívějších objednávek: Tuto online službu pro vás v současné době připravujeme.
Vaše spokojenost

Spokojený zákazník je prioritou

Vrácení zboží do 14 dnů

14ti denní garance vrácení peněz

Express doručení

Následující den zboží doručíme

Otestované produkty

Produkty jsou testované zákazníky